Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://fitcoach.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeśli wysyłasz formularz kontaktowy wykorzystujemy dane w nim zawarte wyłącznie do kontaktu w ramach otrzymanej wiadomości.

Ciasteczka

W witrynie mogą powstawać ciasteczka, zbierające informacje dla Google Analytics. Nie dzielimy się tymi danymi z żadnymi podmiotami zewnętrznymi. Statystki zbieramy wyłącznie dla lepszego poznania naszej grupy docelowej.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Z kim dzielimy się danymi

Nie dzielimy się statystkami z żadnymi podmiotami zewnętrznymi.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli zostawisz nam wiadomość, jej treść i metadane będą przechowywane na czas współpracy lub kontaktu związanego z samą wiadomością.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli wysłałeś nam wiadomość poprzez formularz na stronie możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Dane nie są nigdzie przesyłane.

Dane kontaktowe

Studio treningu personalnego
ul. Sokolnicza 7/17 pawilon 29
53-676 Wrocław

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?
Strona zabezpieczona jest bezpiecznym protokołem SSL