Twój osobisty trener!

Co chcesz osiągnąć? Dokąd chcesz dojść? Kim chcesz się stać? Odpowiedz na te pytania, a następnie zgłoś się do swojego nowego trenera osobistego, który pokieruje Cię na właściwą ścieżkę. Dzięki niej, swojej determinacji i motywacji, zrealizujesz cel. Jestem Absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego SMS Wrocław i Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego AWF we Wrocławiu. Jeżeli jesteś na mojej stronie oznacza to, że potrzebujesz rady i wsparcia profesjonalnego i doświadczonego trenera personalnego.

Trening personalny jest nie tylko drogą do lepszej sylwetki, ale również ma na celu wzrost komfortu życia codziennego i znaczną poprawę Twojego samopoczucia i zdrowia. Twój trening, w zależności od potrzeb, jakie masz, może być ukierunkowany na wzrost kondycji, poprawę sylwetki lub redukcję masy ciała. Moje treningi są bezpieczne z racji indywidualnego doboru ćwiczeń pod kątem poziomu sprawności i wydolności fizycznej osoby ćwiczącej.

Systematyczna kontrola efektów w postaci pomiarów daje pozytywną motywację do treningów. Jako trener fitness, określę Twój cel i drogę do jego osiągnięcia na podstawie analizy składu ciała, trybu życia i testów sprawności fizycznej. Gdzie będziemy ćwiczyć? W studio treningu personalnego, na stadionie lekkoatletycznym lub hali lekkoatletycznej. Co więcej, istnieje również możliwość realizacji treningu personalnego w domu u Klienta! Zapraszam na konsultacje, spotkania i wspólne treningi mieszkańców Wrocławia i okolic. To co, zaczynamy?