Dawid to trener profesjonalista. Każdy trening jest przemyślany i dostosowany pod indywidualne potrzeby. Ma doświadczenie i dużą  wiedzę, którą wciąż pogłębia. Treningi z Dawidem może do łatwych nie należą, ale dzięki temu widać efekty. Z Nim rzeczy niemożliwe stają się możliwe! Treningi nigdy nie są nudne i monotonne. Zawsze znajdzie ćwiczenie, które staje się dla mnie wyzwaniem. Dzięki systematycznej analizie składu ciała, którą przeprowadza, widzę efekty swojej pracy, a Dawid w łatwy sposób kontroluje moje poczynania. Z trenerem Dawidem osiągnięcie postawionych celów staje się łatwiejsze!
Justyna, Lekkoatletyka - Skok wzwyż


Będąc zawodniczką uprawiającą tenis ziemny, pragnę zarekomendować trenera Dawida. Współpracuję z nim od trzech lat. Cechuje go  profesjonalizm, kompetencja i doświadczenie. Prowadzone przez niego treningi są zaplanowane i dostosowane do moich okresów startowych. Prowadzone zajęcia są odpowiednio uzasadnione i uargumentowane. Mimo dużego wysiłku oraz intensywności ćwiczeń atmosfera podczas treningu jest miła i przyjazna. Dzięki systematycznej pracy, związanej z prowadzonymi treningami ogólnorozwojowymi, jako zawodniczka osiągam w ostatnim czasie wysokie wyniki sportowe. Jestem wielokrotną złotą medalistką Mistrzostw Polski Dolnego Śląska w kategoriach młodziczek oraz kadetek. W 2013/2014r. zdobyłam również brązowe medale Mistrzostw Polski Juniorek oraz Kobiet (w wieku 15 lat). Te wyniki są bezpośrednio związane z pracą jaką wykonuje ze mną trener Dawid. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Dawida wszystkim osobom, nie tylko zawodnikom, ale również zainteresowanym i czującym potrzebę wzmocnienia swojego organizmu poprzez aktywność.
Kasia , Tenis ziemny -


Punktualność, zaangażowanie, sumienność, pracowitość, doświadczenie, cierpliwość – z wszystkich wartości te cenię najbardziej ze względu na to, iż one właśnie prowadzą nas do celu i sukcesu. Dawid Pyra, z którym współpracuję od prawie roku, takimi właśnie cechami wykazuje się, na co dzień. Oprócz ogromnej wiedzy teoretycznej ma również bogate doświadczenie, jako zawodnik, co sprawia, że bardzo dobrze mnie rozumie i potrafi modulować treningiem, gdy wynika taka potrzeba. Bardzo cenię sobie również atmosferę na treningu, jego autorytet i sympatyczne usposobienie sprawiają, że mogę być sobą i nigdy nie czułam się skrępowana. Podsumowując znalazłam swojego TRENERA.
Ula, Lekkoatletyka - skok wzwyż


Dawid Pyra to prawdziwy profesjonalista, który zna się na tym, co robi.  Wiedza, inteligencja, solidność i punktualność to w wielkim skrócie przyczyny, dla których już drugi rok korzystam z jego usług jako trenera personalnego.  Jego umiejętności sprawiły, ze moje treningi nabrały większej spójności i stały się bardziej zróżnicowane.  Mimo, że zawsze byłem człowiekiem aktywnym fizycznie, to jednak trening personalny uwzględniający pracę nad wydolnością, siłą oraz ćwiczenia poprawiające ogólną sprawność przynoszą znakomite i szybkie efekty.  Nie mówiąc już o motywacji do treningów i budowaniu wytrwałości —przez cały okres naszej współpracy Dawid ani razu nie odwołał wcześniej zaplanowanego treningu i ani razu się nie spóźnił! Świetna inwestycja dla zdrowia!
Wojciech, Trening personalny -


Dawid Pyra to człowiek posiadający bardzo solidne fundamenty wiedzy, na których bazuje podczas treningów. Wyróżnia go wysoka kultura osobista i punktualność. Do każdego treningu podchodzi z wielkim zaangażowaniem i pasją. Z każdym spotkaniem moje zaufanie względem Dawida rośnie, co wynika z wiedzy, jaką posiada, umiejętności jej przekazania a także wykorzystania podczas organizowania indywidualnych planów treningowych.Biorąc pod uwagę te cechy można mu w pełni zaufać, nie martwiąc się o bezpieczeństwo. Dawid zapewnia różnorodność treningów, za każdym razem wprowadza nowy element, który jest składową celu ostatecznego. Wspaniale motywuje, efekty pracy są widoczne tak szybko, że nie ma czasu, aby się zastanawiać czy warto. Nie martwię się również o kontuzję, gdyż podczas pracy z Dawidem można je całkowicie wykluczyć. Musze zaznaczyć, ze przed naszymi spotkaniami skarżyłam się na bóle pleców, ćwicząc już ponad rok, zapomniałam o bólu. Dzięki współpracy z Dawidem poprawiłam swoją kondycję, wytrzymałość, sylwetkę, a także zwiększyłam wewnętrzną motywację do ćwiczeń. Bardzo, bardzo gorąco polecam.
Iryna, Trening personalny -

Dawid Pyra

 
Serdecznie zapraszam na trening indywidualny skomponuję dla Ciebie dietę oraz plan treningu bazujący na analizie składu ciała i testach sprawności fizycznej.

Kontakt

 
Studio treningu personalnego
ul. Sokolnicza 7/17 pawilon 29
53-676 Wrocław

Dawid Pyra
   fitcoach.kontakt@gmail.com
   535 023 999
Przed wizytą - ZADZWOŃ

Ostatnie zdjęcia

 
Spała#COS1
TeneryfaCamp#heppytime#fitcoachteam
Teneryfa#camp#pzla#fitcoach# highjumpteam
Spała COS# HIGH JUMP DREAM TEAM #FITCOACH #Justyna Kasprzycka# Ula Gardzielewska #Dawid Pyra
#COS Spała #Zgrupowanie skok wzwyż #FC team
Halowe Mistrzostwa Polski 2016 Toruń #Ula Gardzielewska #skok wzwyż #KS AZS AWF Wrocław